the thing you can''t be without...Satelitná technika,

naša spoločnosť sa zaoberá montážou, i predajom satelitnej techniky a komponentov. Vyberte si jednu z našich ponúk a my Vám ju prídeme zrealizovať.Kde nie je kábel, prichádza UPC Direct!

Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA, s. r. o. prichádza s náhradným riešením aj pre tých záujemcov, ktorí sa z akýchkoľvek príčin nemajú možnosť pripojiť na kábel. Pokiaľ bývate v lokalite, do ktorej nie je možné zaviesť káblové rozvody, alebo Vám v pripojení bránia iné technické príčiny, máte možnosť využiť službu UPC Direct.
Prostredníctvom UPC Direct budete môcť sledovať v digitálnej kvalite vyše 100 rôznych televíznych staníc, pričom niektoré budú aj v slovenskom alebo českom jazyku. K tomu si v prípade záujmu môžete doobjednať špeciálne prémiové programy - HBO alebo Private Gold. Ponuku dopĺňa takmer 50 rozhlasových staníc.

Programy:
Doobjednajte si jeden z prémiových programov!

Mesačný poplatok za PLUS
Mesačný poplatok za HBO & HBO2
Mesačný poplatok za Cinemax
Mesačný poplatok za XXX Xtreme
Mesačný poplatok za HUSTLER TV

Viac informácií o akciách, balíkoch a programoch na www.upc.sk


SkyLink

Hľadáte najlepšie slovenské filmy, zábavu, správy a šport vo Vašej televízii? Je tu SkyLink - Vaše obľúbené domáce programy cez satelit bez mesačného poplatku.
Balíček od SkyLink ponúka najviac slovenských televíznych programov a rádiových staníc. Bez mesačných poplatkov získate Vaše obľúbené domáce programy v digitálnej kvalite. Podrobné informácie o aktuálnej ponuke a zoznamy programov získate u nás.

Čo potrebujete pre príjem?

Musíte zakúpiť vhodný digitálny satelitný prijímač, ktorý buď už má zabudovaný dekóder systému CryptoWorks alebo je vybavený príslušným rozhraním pre vloženie takéhoto dekódovacieho modulu.
Pre sprístupnenie kódovaných rozhlasových a televíznych programov si musíte zakúpiť dekódovaciu kartu Slovak Link a vyplniť priložený formulár s prehlásením o jej výlučnom používaní len na území Slovenskej republiky.
Pre príjem je samozrejme nevyhnutná parabolická anténa (pre SR doporučujeme 80-90cm), včítane frekvenčného konvertora.
Kódovanie alebo takzvaný podmienený prístup zabezpečuje prevádzkovateľ služby Slovak Link na základe požiadaviek jednotlivých vysielateľov televíznych a rozhlasových programov. Ako už bolo spomenuté, kódovanie jednotlivých vysielaných programov súvisí so zabezpečovaním ochrany autorských práv a dodržiavaním licenčných podmienok vysielateľov.

Viac informácií o akciách a programoch na www.skylink.sk