the thing you can''t be without...Webdesign a Webhosting,

internetové stránky sú neodmysliteľnou súčasťou propagácie každej firmy, ktorá chce držať krok s dynamickým vývojom spoločnosti okolo nás. V dnešnej dobe je Internet veľké marketingové médium. Na zákazníkov veľmi dobre pôsobí profesionálny design vašich web stránok, ktorý hovorí aj o úrovni vašej firmy.
Vytvárame elegantné web prezentácie, ktoré pomáhajú našim klientom dosahovať ich ciele. Aplikáciou našich postupov navrhujeme optimálne riešenia, ktoré neponechajú úspech žiadneho webu na náhodu. Ak uvažujete o vytvorení svojej www stránky, ktorá bude prezentovať Vaše výrobky, tovary, služby alebo myšlienky pred viac ako 2 miliardami ľudí s prístupom na internet, sme pripravení splniť všetky Vaše želania. Vďaka našim znalostiam a skúsenostiam môžte predviesť Vašim zákazníkom a konkurencii výhody využívania práve Vašich produktov.

X-tech design ponúka:

- tvorba jednoduchých web stránok
- prerobenie - redesign web stránok
- tvorba dynamických web stránok
- údržba a aktualizácia web stránok
- tvorba reklamných banerov
- databázové riešenia a pokročilé internetové aplikácie
- registrácia web stránok do vyhľadávačov

Na tvorbu stránok využívame tieto technológie:

- HTML
- JavaScript
- CSS
- ActionScript
- PHP
- MySQL
- Flash
Vďaka čistému kódu a optimalizovanému obsahu, nami vytvorené web stránky vykazujú vysokú úspešnosť v obsadzovaní popredných pozícií vo vyhľadávačoch. Pre predstavu o našich schopnostiach a skúsenostiach, Vám doporučujeme si prezrieť naše referencie.

Referencie: